طراحی سایت کسب و کار

چرا طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار مهم است؟

طراحی سایت شرکتی یکی از مهم ترین مسائلی است که شما برای کسب و کار خود باید به آن اهمیت دهید. ایجاد یک سایت می تواند مزایای بسیاری را برای کسب و کار شما داشته باشد که در ادامه به آن بیشتر می پردازیم!. طراحی سایت شرکتی به عوامل های مختلفی بستگی دارد که هر کدام در نوع خود می تواند به قیمت های مختلفی ختم شود. باید دید که هدف شما برای طراحی سایت شرکتی چیست و چه کارهایی می خواهید با آن انجام دهید. ممکن است شرکت شما نیاز به اتوماسیون داشته باشد و از این جهت می خواهید که رفت و آمد کارکنان خود را کنترل کنید و یا اینکه نامه های اداری در شرکت خود را بین کارکنان جهت تسریع بخشیدن به زمان با استفاده از امکانات آنلاینی که در اختیار دارید،جا به جا کنید.

ممکن است در وهله اول شما نتوانید نگاه کلی به طراحی سایت شرکتی خود داشته باشید که از این لحاظ نباید نگران باشید، بلکه مطمئنا تیم طراحی سایت به شما در این زمینه کمک خواهند کرد و حتی اگر نیاز باشد،برای شما مشاوریانی در این زمینه معرفی خواهند شد تا بهترین نتیجه را از طراحی سایت شرکتی کسب کنید. نوع کسب و کار خود را مشخص کنید و پس از آن اقدام به ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی کنید و اگر هر گزینه ای که در زمینه برنامه نویسی طراحی سایت مدنظر دارید، ذکر کنید. هر چند که اگر تیم طراحی سایت شما حرفه ای باشند، مهم نیست که با چه زبانی آن را می نویسند، بلکه کار را به طور حرفه ای به شما تحویل خواهند داد.

اعتبار بخشیدن یکی از مزایای اصلی طراحی سایت شرکتی است.

مطمئنا شما با طراحی سایت شرکتی می توانید اصول سئو به کمک تیم طراحی سایت در وب سایت خود رعایت کرده و پس از آن نام شرکت را در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر مشاهده کنید و بازدیدهایی از این طریق برای خود کسب کنید. چه بسا که ممکن است، مشتریان رقیب های شما،کسب و کار و شرکت شما را بشناسند و با جستجوی نام شرکت / کسب و کار شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر،با کسب و کار شما آشنا شوند و آن ها را برای خود تبدیل به مشتری کنید. در ادامه مقاله،شما را با مزایای بیشتر طراحی سایت شرکتی آشنا خواهیم کرد و همچنین به شما راهکارهایی در این زمینه خواهیم داد تا بتوانید با استفاده از آن،نتایج فوق العاده ای از طراحی سایت شرکتی خود دریافت کنید.

گسترش کسب و کار با طراحی سایت 

شما به هنگام ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی،می توانید اعتباری را نزد دیگران به خود افزوده و به همه ثابت کنید که کار شما به درستی پیش می رود. با داشتن یک سایت شرکتی شما به راحتی می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید.

ممکن است از خود بپرسید که چرا شما نیاز به سایت شرکتی دارید و اینکه شرکت / کسب و کار شما به چه هنگامی که به طراحی سایت شرکتی احتیاج دارد.

مطمئنا یکی از مهم ترین اهداف افراد به هنگام طراحی سایت شرکتی،ایجاد اعتبار برای خود شرکت است. به هنگامی که شما یک سایت را برای شرکت خود ایجاد می کنید،در واقع به همه می گویید که شما دارای اعتبار هستید و مردم و مشتریان می توانند با خیال آسوده از محصولات و خدمات شما جهت بهبود زندگی شان استفاده کنند. آیا تا به حال دقت کرده اید که برخی از مشتریان،قصد خرید را دارند اما ممکن است مشکلاتی نظیر ترافیک،نبود وسیله جهت آمدن به شرکت شما و… وجود داشته باشد و این طور نتوانند به محصولات شما دسترسی داشته باشند؟

حال شما با ایجاد یک سایت آنلاین برای شرکت و یا کسب و کار خود می توانید به راحتی در هر جایی که هستید از مشتریان خود استقبال کنید و آن ها را برای استفاده از محصولات خود راهنمایی و هدایت کنید. مطمئنا به هنگامی که یک کاربر / مشتری به سایت شما می آید و محصولات شما را مورد بازبینی قرار می دهد،دست آخر روزی فرا خواهد رسید که آن مشتری از محصولات شما استفاده می کند. چه بسا که ممکن است در نگاه اول از محصول خوشش آمده و قصد سفارش آن را داشته باشد. حال به این فکر کنید که در طول روز هزاران نفر وارد سایت شما شوند و محصولات شما را مورد بازبینی قرار دهند.

اگر اندکی فکر کنید می بینید که هرگز یک سوپرمارکت و یا مغازه ساده نمی تواند در طول روز به هزارن مشتری جواب دهد اما شما با طراحی سایت شرکتی که انجام داده اید،می توانید در طول روز به میلیون ها مشتری در سرتاسر ایران و جهان پاسخ مثبت دهید و نیازهای آنان را برطرف کنید. حال به این فکر کنید که یک کسب و کار آفلاین،ممکن است با کمبود جنس رو به رو شود و از این جهت نتواند به نیازهای یک مشتری / کاربر پاسخ دهد و به اصطلاح “مشتری پرانی” صورت گرفته است. اما شما با داشتن یک سایت آنلاین برای کسب و کار خود،می توانید سفارش های مشتری را دریافت کنید و حتی اگر شما با کمبود جنس / مواد اولیه رو به رو شدید،هیچ مشکلی وجود نداشته باشد و بتوانید در اسرع وقت آن را تهیه کنید و کالا را به دست مشتریان برسانید.

طراحی سایت برای شرکت

طراحی سایت شرکتی واکنش گرا یا ریسپانسیو

اگر واقعا قصد دارید تا از تمام کسانی که به سایت شما بازدید می کنند،استقبال کنید و نیازهای آن ها را به صورت صد در صد پاسخ مثبت دهید،پیشنهاد ما به شما،ایجاد یک سایت واکنش گرا برای کسب و کارتان است!. به هنگامی که یک شخص وارد سایت شما می شود،باید سایت به درستی به کاربر نمایش داده شود تا سایت را به صورت وضوح ببیند و بتواند از آن محصولات شما را مورد بررسی قرار دهد. متاسفانه بارها دیده شده است که بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای قدیمی هیچگونه توجه ای به سایت خود ندارند و صرفا یک دامنه اینترنتی فعالی دارند که خودشان هر از چند مدتی به سایت شرکت سر بزنند و پز آن را بدهند. هر چند که هر عکس وارد سایت آن ها شود،با یک نگاه قدیمی در دنیای مدرن رو به رو خواهد شد و سعی در ترک کردن هر چه سریع تر آن سایت را دارد.

اما شما نباید از چنین قواعدی پیروی کنید و باید بتوانید با استفاده از امکاناتی که خود در اختیار دارید و همچنین تیم طراحی سایت شرکتی که از شما پیروی می کنند،یک سایت به روز و مدرن را طراحی کنید و در اختیار همگان قرار دهید تا به هنگامی که یک شخص وارد سایت شما می شود،متوجه مدرن بودن سایت شما شود و همچنین بتواند بدون هیچ مشکلی سایت شما را مورد بررسی قرار دهد.

یکی از عمده مشکلاتی که سایت های قدیمی شرکت ها دارند این است،به هنگامی که شما با یک دستگاه موبایل و یا تبلت وارد سایت آن ها می شوید،المان های (Elements) سایت شان دچار مشکل است و به خوبی در این نوع دستگاه ها قابل مشاهده نیستند و حتما باید با یک مرورگر کامپیوتر نظیر اینترنت اکسپلور (دیگر از کار افتاده و توسط مایکروسافت – شرکت مادر – پشتیبانی نمی شود.) اقدام به دیدن آن سایت کنید. معمولا این نوع سایت ها به هنگام نمایان شدن،زمان بسیار زیادی را از یک کاربر می گیرند که هیچکس چنین صبری ندارد. حال شما با استفاده از طراحی واکنش گرا،می توانید سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که بدون هیچ مشکلی در تمامی دستگاه های موبایل،تبلت و کامپیوتر و دیگر دستگاه های دیجیتال که می توانید با استفاده از آن ها گشت و گذری در اینترنت کنید،به سایت خود مراجعه کرده و تمامی المان های سایت بدون هیچ مشکل قابل مشاهده باشد!.

 

طراحی سایت شرکتی واکنش گرا

اصول سئو به هنگام طراحی سایت شرکتی

اگر قصد به دست آوردن اعتبار نزد مشتریان و کاربران خود را دارید،مطمئنا باید به هنگامی که نام شما و یا نام شرکت شما را در گوگل و یا دیگر موتورهای جستجو،اقدام به جستجو می کنند،بتوانند سایت اینترنتی شرکت شما را مشاهده کنند. حال اگر قصد دارید تا اطلاعاتی درباره شرکت شما و محصولاتی که دارید در گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر نمایش داده شود،باید دست به دامن سئو شوید و با استفاده از آن چنین ویژگی را برای کسب و کار خود فراهم کنید. تیم طراحی سایتی که قرار است با آن کار کنید،باید از آن سوالاتی را در رابطه با سئو سایت بپرسید که آیا سایت شما پس از اینکه طراحی شد در گوگل قرار خواهد گرفت یا خیر.

البته باید به این نکته داشته باشید که سایت شما بلافاصله پس از طراحی سایت شرکتی قرار نیست در گوگل ثبت شود و برای مراحل اولیه که باید طی شود باید چندین روز صبر کرد تا سایت خود را در نتایج گوگل مشاهده کنید.

ممکن است تعداد روزهایی که باید صبر کنید ۳ الی ۱۰ روز باشد و ممکن است این عدد حتی به ۳ ماه نیز طول بکشد. تمامی آن ها بستگی به نوع تبلیغاتی است که از تیم طراحی سایت شرکتی دریافت کرده اید و اگر شما قصد هر چه زودتر آمدن به نتایج گوگل را دارید،باید این موضوع را با تیم طراحی سایت شرکتی مطرح کنید تا برای شما در کمترین زمان ممکن،سایت را در گوگل ثبت کنند. یک نکته مهمی در اینجا وجود دارد و این است که اگر می خواهید همیشه در گوگل بمانید و کاربران زیادی به سایت شما منتقل شوند،باید به طور مداوم اقدام به تولید محتوا کنید و چنین مسئله ای باعث می شود تا شما از دیگر رقیبان تفاوت داشته باشید و کاربران رغبت به خرید از سایت شما کنند. هر چند که بسیاری از افراد به هنگامی که به جایگاهی در گوگل دست یافتند دیگر هیچ گونه اقدامی در زمینه تولید محتوا نمی کنند که در نوع خود کاری بسیار اشتباه است و طولی نمی کشد که پس از آن،از رده گوگل خارج می شوند.

حال شما اگر می خواهید دچار چنین مشکلاتی نشوید،باید بتوانید به طور مداوم برای سایت خود کار تولید محتوا را به صورت متنی و ویدئویی انجام دهید تا هم نزد کاربر و هم نزد گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر،معتبر شناخته شوید و به شما اعتماد کنند. پس مسئله سئو را به هیچ وجه دست کم نگیرید که می تواند به شما در روزهای سخت کمک شایانی کند.

سئو سایت شرکتی

چرا به طراحی سایت احتیاج دارم و چه کسی قرار است آن را برای من انجام دهد؟

یک سوال بسیار مهمی که به وجود می آید این است که چرا شما به طراحی سایت شرکتی احتیاج دارید و چگونه این مسئله می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند؟

به هنگامی که شما اقدام به طراحی سایت شرکتی می کنید، همانگونه که در ابتدای مقاله ذکر شد، می توانید در وهله اول به کسب و کار خود،رونق دهید و اعتبار ویژه ای به آن نزد کاربران خود بی افزایید. حال زمانی که شما در اواسط کار کسب و کار خود هستید،مردم و کاربران شما احتیاج دارند تا بتوانند با شما تعامل داشته باشند و در این میان به صورت مداوم محصولات و نظرات شما را در رابطه با نیازهای آنان،بررسی کنند. شما می توانید با طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار خود،روابط خود را با مشتری محکم کنید و به نیازهای آنان رسیدگی کنید. حال همانگونه که در ابتدای مقاله نیز ذکر شد،ممکن است شرکت شما مشتری محور نباشد و در وهله اول شما نیاز به یک اتوماسیون اداری داشته باشید تا بتوانید مابین کارمندان خود،نامه ها و بخش نامه هایی را جا به جا کنید و نیاز به دست دست کردن آن نداشته باشید. در این جا است که شما به طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار خود احتیاج پیدا خواهید کرد!.

گروه ۷ رسانه به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن و با نازل ترین قیمت،طراحی سایت شرکتی را انجام دهید و با استفاده از آن نیز،اصول سئو را در سایت خود رعایت کنید و بتوانید سایت شرکتی را در گوگل مشاهده کنید. همچنین تیم ۷ رسانه به شما مشاوره در زمینه طراحی سایت می دهد که می توانید با استفاده از آن،از اتلاف وقت جهت فکر کردن به طراحی سایت جلوگیری کنید و تمام کارها را به تیم ۷ رسانه بسپارید. سئوی سایت شما توسط تیم ۷ رسانه تضمین شده است و سایت شما را به صورت Responsive و یا واکنش گرا نیز طراحی می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *